اطلاعات لیست شرکت های کشور

تاریخ آپدیت : ۱۴۰۱/۱۱/۱۰

نوع فایل : Excel و PDF

تعداد اطلاعات : ۳۲۰۰۰۰ عدد

پشتیبانی : دائمی

بروزرسانی : دائمی ( از طریق پنل کاربری )

پنل پیامکی رایگان : دارد

مشخصات فایل : نام فرد مسئول, نام فروشگاه یا مرکز, آدرس پستی, تلفن ثابت

نحوه ارسال : ارسال فایل به ایمیل | واتس اپ | دانلود مستقیم از سرور سایت و پنل کاربری | پس از پرداخت

قیمت محصول : ۳,۹۰۰,۰۰۰ ریال

مشاوره و پشتیبانی

۰۹۱۰۱۹۷۲۰۰۷ / ۰۹۱۰۱۹۷۲۰۰۸

بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت

لیست شرکت های کشور به تفکیک ۶۱۰ شهر و استان در کشور

محصول لیست شرکت های کشور به تفکیک کامل شهر و استان تفکیک شده است و گسترده ترین بانک اطلاعات شرکت های کشور در سطح اینترنت می باشد .در اقدامی تازه بروزترین و بزرگترین بانک اطلاعات لیست شرکت های کشور توسط تیم جمع آوری میدانی سایت Bank118 تهیه و تدوین شده است . شما با تهیه این پکیج ارزشمند می توانید از همین امروز تبلیغات پیامکی و تلفنی خود را برای مدیران شرکت های کشور انجام دهید . اطلاعات موجود در این محصول بیشتر شماره همراه مدیریت می باشد که برای ارسال پیامک های تبلیغاتی استفاده می شود .

 

نمونه لیست شرکت های کشور

در قسمت زیر می توانید نمونه ای از این پکیج را مشاهده بفرمایید ( جهت بزرگنمایی روی تصویر مورد نظر کلیک کنید )
در نمونه ها شماره موبایل موجود نمی باشد . جهت دریافت نمونه های بیشتر و مشاوره با شماره ۰۹۱۰۱۹۷۲۰۰۷ تماس حاصل فرمایید

لیست شرکت های کشور

در کشور ایران شرکت های بسیاری تاسیس شده اند و در حیطه های مختلف مشغول به فعالیت هستند؛ گاهی ما خدمات یا محصولاتی را می‌فروشیم که نیاز است حتما تبلیغ مان را برای گروهی از شرکت های خاص انجام بدهیم و در اختیار داشتن اطلاعات لیست شرکت های کشور به ما کمک می‌کند تا تبلیغات مان را هدفمند انجام بدهیم؛ دسترسی داشتن به اطلاعات شرکت های کشور به صورت جامع و کامل برای صادرکنندگان کالا و واردکنندگان یک ضرورت به شمار می رود.

به زبانی ساده می توان اینگونه گفت که شناخت مشتریان و داشتن اطلاعات کامل از آنها در رسیدن به موفقیت یک گام اصلی به شمار می رود؛ مثلاً فرض کنید که شما میخواهید به جشن تولد دوست بیست ساله تان بروید آیا یک جعبه مدادرنگی را انتخاب میکنید یا یک رمان با موضوع جذابی را هدیه می کنید؟ قطعاً در چنین شرایطی رمان را برای هدیه دادن انتخاب می کنید ولی ممکن است دوست شما به جعبه مداد رنگی هم به دلیل علاقه به نقاشی نیاز داشته باشد؛ در خصوص انجام تبلیغات هم به همین شیوه است و شما بر حسب معیارها و فاکتور های مختلف یک تبلیغات مناسب و کاربردی را انتخاب می کنید.

برای انجام تبلیغات نیاز به صرف منابع سازمانی وجود دارد و در کنار آن تلاش می شود تا بیشترین اثربخشی حاصل گردد و به همین جهت تبلیغات هوشمند تنها راه موفقیت خواهد بود. به تبلیغاتی هدفمند می گوییم که بتوانند مشتریان و مخاطبان هدف را نشانه بگیرد و فرقی نمی‌کند که این تبلیغات به صورت آفلاین است یا آنلاین.

در بانک ۱۱۸ آنچه که سبب شده تا کار برای شما راحت تر شود دسترسی به اطلاعات لیست شرکت های کشور به صورت تفکیک شده بر اساس استان ها میباشد. اگر تصمیم دارید تبلیغات خودتان را تنها برای یک استان خاص انجام بدهید به راحتی با انتخاب بانک اطلاعاتی مرتبط با استان مورد نظر تبلیغ تان را شروع می کنید.

برای اینکه نرخ تبدیل را افزایش بدهیم و بیشترین خروجی را دریافت نماییم همیشه به روش های مختلفی سعی می کنیم تا تبلیغ خودمان را به مخاطبان هدف برسانیم اما ممکن است با توجه به این که ویژگی های مشابه ای بین آنها وجود دارد نتوانیم تفکیک مخاطبان هدف را به صورت دستی خودمان انجام بدهیم پس در اختیار داشتن مرجعی که به صورت پکیج این اطلاعات را در اختیار ما قرار بدهد بسیار ارزشمند است. اگر برای تبلیغ به صورت هوشمند نیاز به اطلاعات لیست شرکت های ایران از جمله شماره تلفن، آدرس و…. داشته اید کافیست سری از بانک ۱۱۸ استفاده کنید.

اطلاعات شرکت های کشور

ما برای انجام تبلیغات هدفمند باید بخش بندی بازار را انجام بدهیم و به شیوه های مختلف مخاطبان هدف را به درستی بشناسیم.میتوانیم در گام اول از پارامترهای مردم شناسی استفاده کنیم و از نظر مواردی چون تحصیلات، سن و… آنها را در یک گروه قرار بدهیم یا از پارامترهای جغرافیایی شامل محل زندگی، استان یا کشور، اندازه شهر و… یا از پارامترهای رفتاری و پارامترهای روانشناسان استفاده کنیم.

همانطور که اشاره کرده ایم زمان زیادی می طلبد تا ما بتوانیم اطلاعات کافی از تمام مخاطبان هدف مان به دست بیاوریم مثلاً اگر نیاز به لیست شرکت های ایران برای تبلیغ داریم قطعاً باید در آگهی های مختلف و در اینترنت و به واسطه تماس این اطلاعات را به صورت تک به تک به دست بیاوریم و در اکثر موارد علاوه بر هزینه و زمان بلکه صبر و تلاش بسیار زیادی می خواهند و افراد معمولاً برای جمع آوری اطلاعات منصرف می‌شوند اما دسترسی به اطلاعات لیست شرکت های کشور در یک پکیج به صورت آماده ما را چندین گام به جلو حرکت می دهد و تنها با پرداخت مبلغ هزینه ناچیزی این اطلاعات جامع در اختیارمان قرار گرفته میشود.

چرا باید تبلیغات ما را هدفمند انجام بدهیم؟

شاید این سوال برای شما به وجود بیاید که اگر ما به لیست شرکت های کشور نیاز داشته باشیم اما این اطلاعات را به صورت پکیج در اختیار نداریم می توانیم برای تمام افراد تبلیغات مان را انجام بدهیم. در این شرایط باید به مزیت‌های تبلیغات هدفمند و اهمیت آن اشاره کنیم؛ بیشترین منافع به مصرف کننده در تبلیغات هدفمند می رسد و شما به صورت شخصی سازی شده و سفارشی پیامتان را به مخاطب هدف می رساند. در این شرایط پیام شما فقط برای لیست شرکت های ایران ارسال می گردد و برای افراد غیر مرتبط این تبلیغ ارسال نمی شود چرا که اصلاً بازه ای مثبتی نخواهد داشت.

به زبان ساده تر شما می توانید مستقیماً خدمات و محصولات تان را به دست آنها برسانید و به صورت صحیح نیاز آنها برطرف شده و چیزی را که مورد علاقه شان است دریافت می کنند.

از نگاه دیگر باید اثربخشی بالای تبلیغات هدفمند را در نظر بگیریم؛ تبلیغات برای افرادی که هدفمند بودن را نشانه گرفته اند بسیار منفعت دارد و اثربخشی بیشتری در کمپین‌های آنها حاصل می‌شود و به درستی منابع شان صرف می گردد و از همه مهم تر بابت تبلیغ هزینه های کمتری پرداخت می کنند.

پس اگر شما مخاطبان هدفتان لیست شرکت های ایران است کافیست که در بانک ۱۱۸ با دسترسی به اطلاعات شرکت های ایران به صورت کامل و دقیق تبلیغ را آغاز کنید. لازم است که بدانید اطلاعات شرکت های کشور کاملا بروز و واقعی می باشد.

اجرای تبلیغات هدفمند کار ساده ای نیست و خریداری اطلاعات شرکت های کشور تنها یک گام اساسی به شمار می رود پس بهتر است حتما از کارشناسان خبره و کاربلدی مشاوره بگیرید که در این امر شما را همراهی می کنند.

دسترسی به اطلاعات شرکت های ایران برای کسب و کارهای نوپا یک دغدغه محسوب می شود چرا که آنها با داشتن لیست شرکت های کشور پیامک تبلیغاتی شان را فقط برای این شرکتها ارسال می کنند. البته دسترسی به اطلاعات لیست شرکت های ایران فقط برای تبلیغ پیامکی نیست و می توان در بازاریابی حضوری و تلفنی نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

همانطور که در ابتدای متن اشاره شده، شرکتهای بسیار متعددی در ایران فعالیت دارند و دسترسی به لیست اطلاعات شرکت های ایران به صورت تفکیک شده بر حسب نوع فعالیت میتواند نقش موثری در انجام تبلیغات با بازدهی بالا برای شما داشته باشد.

تهیه لیست و اطلاعات شرکت های کشور بر اساس شهر و استان

اگر نیاز به اطلاعات شرکت های کشور بصورت کامل ندارید و شهر و استان خاصی را مد نظر دارید می توانید از طریق قسمت زیر روی محصول مورد نظر کلیک کنید و جهت خرید اقدام کنید

 

نظرات

پنل ارسال اس ام اس رایگان ویژه مشترکین

به مدت محدود با اولین خرید از سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کلیه امکانات همچنین پایین ترین تعرفه در کشور برای شما به صورت اتوماتیک در ایمیلتان ارسال می شود

پنل ارسال اس ام اس رایگان ویژه مشترکین

به مدت محدود با اولین خرید از سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کلیه امکانات همچنین پایین ترین تعرفه در کشور برای شما به صورت اتوماتیک در ایمیلتان ارسال می شود

اشتراک گذاری این صفحه

راهنما

  • کلیه بانک های اطلاعاتی و محصولات دیگر داخل سایت بصورت مدام بروزرسانی می شود و جدیدترین نسخه در سایت قرار میگیرد
  • بدلیل گسترده بودن محصولات چنان چه موفق به یافتن محصول مورد نظر خود نبودید کافیست با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید
  • فرمت محصولات داخل سایت به 3 قسمت Excel , PDF , TXT تقسیم می شوند که در توضیحات هر محصول فرمت شرح داده شده است
  • هر گونه فروش محصولات داخل سایت BANK118 به غیر ، موجب پیگیرد قانونی خواهد شد
  • جهت پیدا کردن بهتر محصولات مورد نظر خود در سایت به صفحه لیست مشاغل ایران مراجعه بفرمایید
  • تلفن مشاوره ۲۴ ساعته ۰۹۱۰۱۹۷۲۰۰۷ – ۰۲۱۶۶۴۰۷۶۹۷ رحیمی

عضویت در کانال تلگرام سایت Bank118

جهت آگاهی از به روز شدن محصولات سایت و همچنین دریافت کدهای تخفیف ویژه در کانال تلگرام ما عضو شوید

محصولات مرتبط

آخرین مطالب سایت | وبلاگ